O mnie

Studio fotografii artystycznej „Old style”.

O mnie

Fotografia jest moją pasją już od lat dziecinnych. Mój ojciec rozpalił we mnie zamiłowanie do patrzenia na świat przez obiektyw, wtedy jeszcze w czarno białych barwach. Przelewając na światłoczułą kliszę historyczne zakątki mojego rodzinnego miasta, dawnej stolicy Polski- Krakowa.

tata i ja

Odkrywałem tajniki sztuki i poznawałem od podstaw warsztat fotografii klasycznej. Nie obce było mi kilkugodzinne wspólne z ojcem przebywanie w ciemni ,wypełnionej łuną purpury i czerwieni. To tam z wcześniej wywołanego negatywu, w kilkuetapowym procesie otrzymywaliśmy obraz, który ukazywał piękno otaczającego miasta.
Wraz z upływającym czasem, dojrzewała we mnie potrzeba kontynuacji rodzinnej pasji, szukałem także realizacji w innych dziedzinach sztuki jak malarstwo czy introligatorstwo. Przez 20 lat pracowałem w Bibliotece Narodowej zajmując się konserwacją starodruków, a szczególnie rekonstrukcją opraw, wielu cennych inkunabułów np. Kodeksu Supraskiego, Kodeksu Bechema. Wieloletnia praca przyniosła doświadczenie, którego uwieńczeniem było uzyskanie tytułu „artysty-plastyka” oraz odznaczenia „zasłużony dla kultury Polskiej”. Jednakże czas zamiast oddalać w zapomnienie dawną miłość, rozgrzał ją do czerwoności inicjując chęć do podjęcia nowego wyzwania. Tak oto pasja stała się mym zawodem.
Zapraszam do wspólnego spojrzenia na świat przez obiektyw tworzący z ulotnych chwil niezapomniane wspomnienie.

Tadeusz Kuczapski


Oferta

Zakład Foto–Kuczapski

Oferuje wykonanie następujących zdjęć w postaci cyfrowej oraz odbitek :

           Zdjęcia w szkołach i przedszkolach 

 • Dzieci wieku szkolnym i przedszkolnym podczas imprez okolicznościowych , koncertów i przedstawień  np. Święto Niepodległości, Święto 3-maja, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki, odwiedziny św. Mikołaja ,Jasełka, bale karnawałowe,  jesienne, rodzinne pikniki i  z innych uroczystości w obrębie szkoły lub przedszkola.

  Zdjęcia z uroczystości rodzinnych

  ·         Zdjęcia z chrztu świętego, komunijne indywidulane, rodzinne i zbiorowe

  ·        Zdjęcia ślubne

  Możliwe jest wykonanie na zamówienie indywidualne dodatkowo oprawy albumowej  w skórze lub innym materiale

  ·        Sesje rodzinne w domu u klienta obejmujące zdjęcia dzieci łącznie z niemowlętami oraz rodziców, dziadków i innych osób

  ·        Zdjęcia portretowe  w domu u klienta

  ·        Rekonstrukcja zdjęć starych

     Ceny do ustalenia pod tel. 509 149 376

  Realizuję też inne zamówienia po wcześniejszym uzgodnieniu

Kontakt :    

 telefon komórkowy : +48 509 149 376

 

 

mail: biuro@fotokuczapski.pl